Malda pasauliui

Jau netrukus įpusės projektas, kuriame penkiolika vokalo studijos mokinių, vadovaujamų mokytojos Daivos Kundelienės, įsijungė į virtualų chorinės muzikos projektą „Malda pasauliui“, kurį organizuoja Lietuvos nacionalinis kultūros centras ir Vilniaus muzikos mokykla „Ugnelė“.

Jungtinis Lietuvos vaikų choras – tai unikalus projektas, kuris šiais metais vyksta nuotoliniu būdu, o jame dalyvauja daugiau nei 500 moksleivių iš visos Lietuvos. Su nekantrumu laukiame greitai įvyksiančios projekto pusiaukelės repeticijos. Tai puikus ir įdomus laikas, kuris praturtina giesmių ramybe ir žiniomis mokantis iš geriausių šios srities specialistų. Nors pamokos ir labai sudėtingos, tikimės, kad pandemijos grėsmė atslūgs ir sunkų darbą vainikuos koncertas Vilniuje, kuriuo klausytojams dovanosime taip reikalingą ramybę šiuo sudėtingu laikotarpiu.

Projekto „Malda pasauliui“ metu mokiniai mokomi įvairiausių pasaulio kultūrų giesmių, su jais dirba šios pasaulinės vaikų chorinės muzikos mokytojos: Panda van Proosdij (iš Nyderlandų), šokio ir teatro specialistė, garsi judesio pedagogė, Charlote Botha ( iš Pietų Afrikos / JAV), choro dirigentė ir chorinės veiklos vadovė, Dr. Tracy Wong (iš Malaizijos / Kanados), chorinės muzikos kompozitorė, dirigentė, pedagogė, vokalistė, Zimfira Poloz (iš Kazachstano / Kanados), garsi choro dirigentė, įvairiausių projektų įgyvendintoja, Virginia Bono (iš Argentinos), choro vadovė ir dirigentė, Valerija Skapienė (iš Lietuvos), konservatorijos chorinių disciplinų mokytoja ekspertė.

Informacija apie pirmąją repeticiją Šiaulių televizijos vaizdo reportaže.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email