Kultūrinė pažintinė diena „Adventas – ramybės ir susikaupimo metas“

Lapkričio 25 d. gimnazijoje buvo kultūrinė pažintinė diena „Adventas  – ramybės ir susikaupimo metas“. Kūrybinių dirbtuvių metu 1-4, 5-8 ir I-IV klasių mokiniai pynė Advento vainikus, 6 klasės mokiniai dalyvavo Rokiškio krašto muziejaus edukacinėje programoje „Žvakių liejimas“, o 11 klasės mokiniai – edukacijoje“ Kai tavo rankose šienas atgyja‘.  7 klasės mokiniai, padedant technologijų mokytojai J. Kareniauskienei,  gamino šiaudinius žaisliukus,  o IG klasės mokiniai su auklėtoja D. Lukošiūniene karpė angelus. Utenos krašto muziejaus edukacinėse programose „Kaip mokėsi mūsų senoliai“ ir „ Gydantis ir kvepiantis senovinis darželis“ dalyvavo 5 ir 8 klasės mokiniai. 1-4 klasės mokiniams vyko pamoka – popietė “Graži mūsų šeimynėlė“ .  Vyresnių klasių mokiniai kartu su Rokiškio kultūros centro folkloro ansambliu „ Saulala“  mokėsi šokti liaudiškus šokius.  

Vakare gimnazijoje vyko Advento vakaras.  Pavakaroti susirinko visa mokyklos bendruomenė: mokiniai, tėveliai, mokytojai, mokyklos darbuotojai.  Susėdę prie stalų, vaišinosi įvairiais patiekalais, pasiklausė klasių pristatymų apie Advento vainiko, žvakių, verpimo ratelio, linų, grūdų ir duonos bei kryžių svarbą lietuvio gyvenime. Dainomis, šokiais džiugino neformaliojo švietimo skyriaus mokiniai ir gimnazijos pradinukai. 5 klasės mokinės U. Skvarnavičiūtė, D. Kazlauskaitė, mokytojos R. Bimbienė ir R. Naikauskienė kvietė visus pašokti, padainuoti, įminti mįsles. Pamiršę  visus nūdienos rūpesčius, nuoširdžiai džiaugėmės vienas kito buvimo šalia, dalinome vienas kitam šypsenas, gerus žodžius ir linkėjom ramaus švenčių laukimo.   

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email