Konkurse „World art games“ 2 vieta

2021 m. gegužės 6 d. Ispanijoje surengtame tarptautiniame virtualiame konkurse „World art games“ (Pasaulio meno žaidimai) vokalo grupėje, nuotoliniu būdu, dalyvavo 5 klasės mokinė Urtė Ivanauskaitė. Neformaliojo švietimo skyriaus, vokalo pagrindinės studijos mokinė pasirodė puikiai surinkdama net 83 taškus ( iš 100 galimų) ir užėmusi II vietą.

Siautulingai sveikiname Urtę Ivanauskaitę ir jos mokytoją Daivą Kundelienę su nuostabiu pasirodymu!!!

Šis konkursas, tai galimybė būti įvertintai tarptautiniu mastu pripažintų komisijos narių, profesionalų ir žinomų atlikėjų, mokytojų, muzikos ir choreografijos trenerių. Tai Europinio lygio apdovanojimas iš lyderiaujančio festivalio-konkurso organizacinio komiteto „Fiestalonia Milenio“, veikiančio daugiau nei su trisdešimt tarptautinių organizacijų, kurio vertinimo komisijoje yra garsių pasaulio vokalistų, dirigentų, muzikantų, prodiuserių, muzikos kritikų iš Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, JAV ir kitų šalių.