foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Obelių gimnazijoje mes turime galimybę įgyti pradinį, pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą. Mokykloje vykdomas specialiųjų poreikių mokinių ir neformalusis vaikų švietimas, aktyvi socialinė, prevencinė, kultūrinė, sportinė ir pažintinė veikla. Pamokose taikomi modernūs mokymo ir mokymosi metodai, ugdymo procese naudojamos IKT.

Obelių gimnazija

www.obeliugimnazija.ltObelių gimnazija

Apie Obelių gimnaziją

Daugiau

Projektai

Apie vykdomus projektus

Daugiau

Neformalus ugdymas

Apie neformalų ugdymą...

Daugiau

Ugdymas karjerai

Apie ugdymą karjerai...

Daugiau

Konkursas

Artėjant Nacionalinei bibliotekų savaitei, balandžio 23-29 d., Obelių gimnazijos biblioteka jungiasi prie Panevėžio apskrities G.Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos pasiūlytos idėjos ir organizuoja konkursą „Koduota knygos žinutė“!

Parodykite, kokią mintį Jūsų namuose siunčia knygų lentynos!
Kviečiame dalyvauti konkurse visą gimnazijos bendruomenę ( mokinius, tėvus, mokytojus, darbuotojus) ir sukurti smagų, mįslingą ar kokį neįprastą sakinį iš namuose esančių knygų nugarėlių (knygų pavadinimų).
Ką reikia padaryti:
1) Peržiūrėti namuose esančias knygų lentynas.
2) Išsirinkti knygas su intriguojančiais ar tarpusavyje derančiais pavadinimais.
3) Sudėlioti sakinį skaitomą iš viršaus į apačią (kaip skelbimo nuotraukoje).
4) Nufotografuoti.
5) Ir siųsti gimnazijos bibliotekininkei adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Prie nuotraukų parašykite vardą, pavardę  Kviečiame aktyviai dalyvauti ! Nuotraukos bus eksponuojamos Obelių gimnazijos tinklapyje ir bibliotekoje.

2020 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved