Ketvirtokų išleistuvės

Šiltą birželio 14 dienos rytmetį, mokyklos sporto salėje, vyko ketvirtokų išleistuvės. Atsisveikinimo su pradine mokykla šventėje skambėjo muzika, dainos, juokas. Ketvirtokai su mokytoja Ina Bieliūniene paruošė linksmą koncertėlį skirtą atsisveikinimui su pradine mokykla. Trečiokų (mokytoja Milda Ščerbickienė) atliekama daina sukvietė pradinukus smagiam šokiui.

Mokyklos direktorė Neringa Ragelienė įteikė ketvirtokams pradinio išsilavinimo pažymėjimus – pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą. Padėkos raštais apdovanoti visi pradinukai, kurie labai gerai mokėsi, puikiai lankė mokyklą.

Rudenį mokiniai žengs į penktąją klasę, o per pertraukas mielai aplankys savo pirmąją mokytoją, padrąsins į jų klasę susirinkusius pirmokus.