Juozuko mugė

Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centras 2023 metų kovo 17 d. organizavo kasmetinę Panevėžio regiono liaudies meno ir verslumo skatinimo konkursinę mugę vaikams „Juozuko mugė 2023“. Keletas Rokiškio, Biržų ir Pasvalio rajonų mokyklų  dalyvavo 2021, 2022 metų konkursiniuose renginiuose pasirodė labai sėkmingai  ir buvo apdovanoti prizais bei diplomais. Šiais metais renginys vyko „Mokslo klube“,  Respublikos g.106, Rokiškyje. Čia  mokiniai  prekiavo savo sukurtais rankdarbiais, įvairiais dirbiniais, žaidė bei linksmai leido laiką. Muzikinius numerius paruošė Rokiškio mokiniai. Tautodailininkų asociacijos nariai demonstravo įvairius amatus, bendravo ir mokė vaikus audimo, sodų rišimo, šaukštų drožimo amato paslapčių.

Mokinius ruošė keramikos būrelio mokytoja Sigita Klemkaitė ir dailės, technologijų mokytoja Jolanta Kareniauskienė