ĮDOMI, KUPINA POTYRIŲ OBELIŲ GIMNAZIJOS STOVYKLA ,,OBELS ŽIEDO KELIONĖ – 17“

Birželio 13–17 ir 21–23 dienomis Obelių gimnazijos moksleiviai dalyvavo 8 dienų trukmės stovykloje ,,Obels žiedo kelionė-17”, kurioje 1–4 ir 5–7 klasių mokiniai turiningai su naujais potyriais ir įspūdžiais praleido laisvalaikį.

Stovyklos metu žemesnių klasių mokiniai lankėsi muziejuose, dalyvavo patyriminiuose, kūrybiniuose užsiėmimuose, edukacinėse programose Kupiškio, Utenos ir Rokiškio kraštuose. Vaikai Palėvenės dominikonų vienuolyne susipažino su jo istorija, svirno virtuvėje kiekvienas dalyvis pasigamino po riestainį su skirtingais priedais. Stovyklautojai ,,Triušiukų slėnyje” Utenos r. pasigrožėjo tauriaisiais elniais, danieliais, alpakomis, lamomis, kupranugariais, kengūromis, stručiais, fazanais, stručiais, fazanais ir kitais šio slėnio gyvūnais. Rokiškio r. aplankė Salų dvarą, edukacijos metu sužinojo apie karvučių gamybos istoriją, pasigamino karamelinį skanėstą, medinius šaukštelius.

Vyresniųjų klasių mokiniai stovyklavo kiek kitaip – jie laiką leido Rokiškio rajone esančioje D. Mediko sodyboje. Stovyklautojai dalyvavo komandiniuose žaidimuose, susitiko su Rokiškio jaunimo centro darbuotojais, kurie papasakojo apie savanorystę ir suorganizavo protų mūšį. Taip pat mokiniai lankėsi pramogų parke ,,Žuvėdra“ Ignalinos r. Čia išbandė savo jėgas, nugalėjo aukščio baimę ir įgijo drąsos. Vandens batutų parkas Zarasuose mokinius nustebino didžiule įvairove batutų, besiskiriančių dydžiais, formomis. Vaikai išbandė staigius posūkius, jėgos ir ištvermės reikalaujančias kliūtis, reaktyvines skraidykles, ekstremalius šuolius.

Pasibaigus stovyklai visiems dar nesinorėjo išsiskirti, vieni vaikai pasakojo, jog stovykla taip patiko, kad čia būtų praleidę dar dvigubai daugiau laiko, kiti sakė, kad patiko ne tik užsiėmimai, bet ir maistas, o treti trumpai atsakė, kad stovykloje tiesiog jautėsi puikiai.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email