www.obeliugimnazija.lt

Šiame projekte dalyvauja mokytojai ir mokiniai iš 3 Europos šalių (Rumunijos, Serbijos, Turkijos) ir 12 mokytojų iš Lietuvos.
Karantino laikotarpis uždarė visus namuose, atskyrė nuo draugų ir privertė apriboti socialinius ryšius. Mokyklinio amžiaus vaikams tai didelė psichologinė trauma. Šio projekto tikslas - suvienyti klases ir mokyklų bendruomenes, pakviečiant mokinius atlikti įvairias kalendoriuje numatytas užduotis, kurios padėtų ne tik smagiai praleisti dieną, bet ir paskatintų parodyti išmonę, žadintų kūrybiškumą, įtrauktų į žaismingas ir prasmingas veiklas.

2020 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved