eTwinning projektas „Užbaik mokslo metus linksmai su gegužės iššūkiais“

3 klasės mokiniai nuo gegužės 6 d. dalyvauja eTwinning projekte „Užbaik mokslo metus linksmai su gegužės iššūkiais!“ Šiame projekte dalyvauja mokytojai ir mokiniai iš 3 Europos šalių (Rumunijos, Serbijos, Turkijos) ir 12 mokytojų iš Lietuvos.

Karantino laikotarpis uždarė visus namuose, atskyrė nuo draugų ir privertė apriboti socialinius ryšius. Mokyklinio amžiaus vaikams tai didelė psichologinė trauma. Šio projekto tikslas – suvienyti klases ir mokyklų bendruomenes, pakviečiant mokinius atlikti įvairias kalendoriuje numatytas užduotis, kurios padėtų ne tik smagiai praleisti dieną, bet ir paskatintų parodyti išmonę, žadintų kūrybiškumą, įtrauktų į žaismingas ir prasmingas veiklas.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email