eTwinning projektas „SCHOOME“

3 klasės mokiniai nuo gegužės 7 d. dalyvauja eTwinning projekte „SCHOOME“. Projekte dalyvauja 96 mokyklos iš 31 Europos šalies: Ukrainos, Vokietijos, Gruzijos, Italijos, Latvijos, Kroatijos, Slovakijos, Lenkijos, Lietuvos, Airijos, Albanijos, Armėnijos, Azerbaidžano, Belgijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Bulgarijos, Graikijos, Ispanijos, Jordanijos, Maltos, Moldovos Respublikos, Portugalijos, Prancūzijos, Rumunijos, Serbijos, Slovėnijos, Suomijos, Tuniso, Turkijos, Vengrijos, Šiaurės Makedonijos.

Pandemijos metu mokyklos uždaromos ir rengiamos nuotolinio mokymo programos, kad būtų galima tęsti mokslą karantino metu. „Schoome“ projektas sukurtas atsižvelgiant į poreikį palaikyti šį nuotolinio mokymo procesą.

Projekto tikslai:

• įtraukti moksleivius į linksmą veiklą;
• parodyti mokiniams, kad jie nėra vieniši;
• padėti vaikams įveikti stresą;
• atskleisti savo kūrybiškumą,
• tobulinti kalbinius įgūdžius;
• padėti mokiniams jaustis pozityviais per karantino dienas.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email