eTwinning projektas ,, ,,Nature invites us to create and to be curious/ Gamta kviečia kurti ir būti smalsiems “

Nuo 2021-05-02 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis vykdė tarptautinį eTwinning projektą ,,Nature invites us to create and to be curious/ Gamta kviečia kurti ir būti smalsiems “ . Projekte dalyvavo 5 mokyklos iš 4 šalių- Rumunijos, Turkijos, Latvijos ir Lietuvos.

Šiuo projektu mokiniams buvo suteikiama galimybė tyrinėti gamtą, jos objektus, kuo daugiau veikti gamtoje, lauko aplinkose, tokiu būdu skatinant įgyti reikiamų žinių ir gebėjimų, formuojant aplinkosaugos bei ekologines vertybes. Mokiniai projekto metu atliko matematines, kalbos, gamtos tyrinėjimų, menines ir sportines užduotis.

Projekto tikslai:

1. Atrasti ugdymosi džiaugsmą gamtoje. 2. Formuoti atsakingą ir rūpestingą mokinių požiūrį į gamtą. 3. Išgyventi išvykų, naujai patirtų įspūdžių džiaugsmą. 4. Didinti mokinių susidomėjimą gamtos mokslais, informacinėmis technologijomis .

Darbo eiga:

Gegužės 2-8 d. Susipažinimas . Gegužės 9-15 d. Logotipo kūrimas. Gegužės 16-17 d. Plakato kūrimas Gegužės 18 d. -birželio 20 d. Įvairios mokinių veiklos. Birželio 21-25 d. Mokinių įvykdytų veiklų nuotraukų įkėlimas į TwinSpace erdves. Birželio 26-29 d. Informacijos apie projektą spaudoje ar svetainėse pateikimas. Birželio 30 d. Projekto uždarymas.

Galutinis rezultatas:

 

Mokytojai naudodamiesi programa,,Story Jumper“ sukurs augalų knygą. Veikla bus platinama laikraščiuose ir mokyklos tinklalapyje.