eTwinning projektas „I grow up healthy and strong“

Obelių gimnazijos pradinių klasių mokiniai nuo rugsėjo 17 d. dalyvauja eTwinning projekte „I grow up healthy and strong“. Šiame projekte dalyvauja 12 mokytojų iš trijų Europos šalių (Latvijos, Turkijos, Lietuvos).

Sveikata – vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo kokybės rodiklių. Ji – didžiausia vertybė, kasdienio pilnaverčio gyvenimo šaltinis. Projektas „Aš augu sveikas ir stiprus“ skirtas ugdyti asmenybę, motyvuotą sveikai gyventi, formuoti sveikos gyvensenos įgūdžius, skatinti mokytis, tobulėti.

Projekto tikslai:

1. Ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius.
2. Suteikti mokiniams žinių apie sveiką gyvenseną, skatinant juos nuolat rūpintis savo sveikata.
3. Naudojant įvairią pozityvią kryptingą veiklą propaguoti sveiką gyvenimo būdą.
4. Pagilinti žinias apie sveikos mitybos reikšmę ir įtaką sveikatai, išmokti gaminti sveikus patiekalus.

Projekto darbo eiga:

1. Rugsėjo 20-30 d. Susipažinimas .
5. Spalio mėn. 1-10 d. Logotipo kūrimas.
6. Spalio 11-20 d. Plakato kūrimas
7. Spalio 21- lapkričio 19 d. Įvairios mokinių veiklos.
8. Lapkričio 20-30 d. Mokinių įvykdytų veiklų nuotraukų įkėlimas į TwinSpace erdves.
9. Gruodžio 1-14 d. Informacijos apie projektą spaudoje ar svetainėse pateikimas.
10. Gruodžio 15 d. Projekto uždarymas.

Galutinis rezultatas:

Mokytojai naudodamiesi programa „Story Jumper“ sukurs sveiko maisto receptų knygą.