eTwinning projektas „Discover, explore, know…“

Nuo 2021-01-11 pradinių klasių mokiniai su mokytojomis  ir šeštos klasės mokiniai su mokytoja Dovile Savickaja dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte  „Discover, explore, know …“  Projekte dalyvauja 16 mokyklų iš 3 šalių- Turkijos, Latvijos ir Lietuvos

Tyrinėjimai, eksperimentai, bandymai, džiugios emocijos – tai puiki galimybė paįvairinti veiklas su vaikais. STEAM ugdymo veiklose vyrauja mokytis veikiant ir žaidžiant požiūriai. Patirtis, kurią vaikai patiria veikdami, turi didžiulę įtaką jiems pažįstant save, formuojant santykius su bendraamžiais ir gebėjimus pažinti pasaulį. Vaikai iš prigimties yra smalsautojai ir tyrinėtojai. Jie viską nori sužinoti. Kaip tikri mokslininkai, mažieji smalsauja ir tyrinėja aplinkinį fizinį bei gamtos pasaulį.

Projekto tikslai:

 1. Didinti mokinių susidomėjimą gamtos mokslais, informacinėmis technologijomis.
 2. Ugdyti mokinių kūrybiškumo, iniciatyvumo kompetencijas.
 3. Dalintis gerąja patirtimi su kitų šalių mokiniais.
 4. Tobulinti mokinių anglų kalbos įgūdžius.

Darbo eiga:

 • Vasario 1-10 d. Susipažinimas .
 • Vasario 11-20 d. Logotipo kūrimas.
 • Vasrio 21-28 d. Plakato kūrimas
 • Kovo- balandžio mėn. Įvairios mokinių veiklos.
 • Gegužės 1-20 d. Mokinių įvykdytų veiklų nuotraukų įkėlimas į TwinSpace erdves.
 • Gegužės 21-30 d. Informacijos apie projektą spaudoje ar svetainėse pateikimas.
 • Birželio 1 d. Projekto uždarymas.

Galutinis rezultatas:

 • Mokytojai naudodamiesi programa,,Story Jumper“ sukurs atliktų bandymų knygą. Veikla bus platinama laikraščiuose ir mokyklos tinklalapyje.