eTwinning projektas „ATAMIZDAN YADİGAR / Mūsų tėvų palikimas“

Nuo 2021-10- 09 1 klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „ATAMIZDAN YADİGAR / Mūsų protėvių palikimas“. Projekte dalyvauja 17 mokyklų iš 7 šalių- Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Latvijos, Slovakijos, Italijos ir Lietuvos.

Mes-gamtos vaikai, todėl turime išmokti ją mylėti, saugoti, puoselėti, draugauti su ja, pasinaudoti visomis jos teikiamomis dovanomis. Mokiniai dalyvaudami šiame projekte stebės augalų daiginimą iš sėklų, sužinos pagrindines augimo ir vystymosi stadijas.

Projekto tikslai:

  1. Didinti mokinių domėjimąsi gamtos mokslais ir informacinėmis technologijomis.
  2. Ugdyti mokinių kūrybiškumą ir iniciatyvumą.
  3. Dalintis gerąja patirtimi su kitų šalių mokiniais.
  4. Suteikti informacijos apie augalų augimą ir vystymąsi.

Darbo eiga:

  • Spalis. Susipažinimas .
  • Lapkritis. Logotipo kūrimas.
  • Gruodis. Plakato kūrimas.
  • Sausis-vasaris. Įvairi studentų veikla.
  • Kovas. Mokinių įvykdytų veiklų nuotraukų įkėlimas į TwinSpace erdves.
  • Kovas. Projekto uždarymas.

Galutinis rezultatas:

Mokytojai naudodamiesi programa „Story Jumper“ sukurs augalų knygą. Veikla bus platinama laikraščiuose ir mokyklos tinklalapyje.