www.obeliugimnazija.lt

Bibliotekos lankstinukas. Atsisiųsti -->>

Naudojimosi Rokiškio r. Obelių gimnazijos bibliotekos taisyklės. Atsisiųsti -->>

2016 metais patvirtinta nauja „Pradinio ir pagrindinio ugdymo programa”. Remiantis šia programa sudarytas kūrinių sąrašas. Atsisiųsti -->>:

Obelių gimnazijos bibliotekos-informacinio centro nuostatai. Atsisiųsti -->>

Vadovėlių pirkimo tvarka (PDF). Atsisiųsti-->>

2019 METAIS UŽSAKYTI VADOVĖLIAI

• A.Lozdienė, I.Mackevič. Pasaulis kompiuteryje.Informacinės technologijos IX-X kl. I dalis
  • A.Lozdienė, I.Mackevič. Pasaulis kompiuteryje.Informacinės technologijos IX-X kl. II dalis
  • J.Mikulevičiūtė, K.Grinkevičius, M.Purlienė, L.Firstova, A.Gliebė. Biologija 7kl. I d. (ŠOK)
  • J.Mikulevičiūtė, K.Grinkevičius, M.Purlienė, L.Firstova, A.Gliebė. Biologija 7kl. II d. (ŠOK)
  • A.Šulčius. Bendroji ir neorganinė chemija 12 kl.
  • V.Dabrišienė ir kt. Matematika (Tempus)12kl. I dalis. Išpl.kursas
  • V.Dabrišienė ir kt. Matematika (Tempus)12kl. II dalis. Išpl.kursas
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)1kl. 1d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)1kl. 2d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)1kl. 3d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)2kl. 1d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)2kl. 2d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)2kl. 3d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)3kl. 1d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)3kl. 2d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)3kl. 3d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)4kl. 1d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)4kl. 2d.
  • Žvirblienė, Žeknienė ir kt. Matematikos vadov. Riešutas (atnaujintas) (ŠOK)4kl. 3d.
  • Lietuvių kalba (TAIP) 3kl. 1d.
  • Lietuvių kalba (TAIP) 3kl. 2d.
  • Lietuvių kalba (TAIP) 3kl. 3d.
  • Lietuvių kalba (TAIP) 4kl. 1d.
  • Lietuvių kalba (TAIP) 4kl. 2d.
  • Lietuvių kalba (TAIP) 4kl. 3d.
  • Kanišauskaitė ir kt. Lietuvių literatūra.12 kl. 1d.
  • Kanišauskaitė ir kt. Lietuvių literatūra.12 kl. 2d.
  • Puzaitė, Šernienė. Šag za šagom 2 Novyj
  • Puzaitė, Šernienė. Šag za šagom 3 Novyj