Antrokai dalyvavo asociacijos „Gyvoji planeta“ organizuotame projekte „Vieno lašelio istorija“

Obelių gimnazijos antrokai dalyvavo asociacijos „Gyvoji planeta“ organizuotame projekte „Vieno lašelio istorija“. Projektu siekiame ugdyti vaikų kūrybiškumą, palankų gamtai elgesį, paskatinti vandens telkinių globą. Mokiniai keliavo po Obelių apylinkes ieškodami vandens lašelių.

Apžiūrėjo Obelių tvenkinį, ežerą, Kriaunos upę, Rastupio upelį, Ramintos šaltinėlį. Prie vandens telkinių mokiniai atliko įvairias užduotis, sužinojo daugiau informacijos apie juos, sudėliojo laimingą lašelį iš gamtinių medžiagų, surinko šiukšles, linksmai praleido laiką. Per pasaulio pažinimo pamoką Obelių miesto plane surado vietas, kuriose lankėsi, nuspalvino mėlyna spalva upes ir ežerą, nupiešė vandens lašelio kelionę.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email