Adventas – prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis

Adventas – prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis. Jo pradžią ir papročius paminėjo ir Obelių gimnazijos bendruomenė.

Lapkričio 26 d. gimnazijoje vyko veiklos mokiniams, skirtos Advento laikotarpio sutikimui. Mokiniai nuo pat ryto įsijungė į įvairiausias veiklas: 5-7 klasių mokiniai iš pat ryto kartu su klasių vadovais pasidarę nuostabaus grožio Advento vainikus išskubėjo į Rokiškio krašto muziejų kur vyko meduolių kepimo edukacija. Sugrįžusių jų laukė nuostabi muzikos mokytojos Rasos ir jos kolegės Astos edukacija „Iš mačiūtes skrynios“. Skambėjo dainos, mokiniai sukosi tautinių šokių sūkurį.

8 – IV klasių mokiniai kartu su klasių vadovais gamino Advento vainikus, kartu su tautodailininke Birute Dapkiene darė nuostabius šventinius atvirukus. Klausėsi paskaitos su tikybos mokytoja Ilona apie Advento papročius ir tradicijas. Mokytojas Gintaras padėjo sukurti mokiniams nuostabius eglutės žaisliukus. Galiausiai, šventę vainikavo muzikos mokytojos Rasos ir kolegės Aušros edukacija „Iš mačiutes skynios“.

Gimnazijoje vyko mokinių ir jų šeimos narių rankdarbių paroda. Visi bendruomenės nariai galėjo pasigrožėti klasių sukurtais Advento vainikais.

Pasidalinkite įrašu

Share on facebook
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on skype
Share on email