Gegužės 7 dieną gimnazijos administracija pakvietė visus prisijungti į kasmetinę akciją „Darom“. Ši akcija — geriausias metas susitvarkyti savo teritoriją ir sutikti pavasarį švaresnėje aplinkoje.

Obelių gimnazijos antrokai dalyvavo asociacijos „Gyvoji planeta“ organizuotame projekte „Vieno lašelio istorija“. Projektu siekiame ugdyti vaikų kūrybiškumą, palankų gamtai elgesį, paskatinti vandens telkinių globą. Mokiniai keliavo po Obelių apylinkes ieškodami vandens lašelių. Apžiūrėjo Obelių tvenkinį, ežerą, Kriaunos upę, Rastupio upelį, Ramintos šaltinėlį. Prie vandens telkinių mokiniai atliko įvairias užduotis, sužinojo daugiau informacijos apie juos, sudėliojo laimingą lašelį iš gamtinių medžiagų, surinko šiukšles, linksmai praleido laiką. Per pasaulio pažinimo pamoką Obelių miesto plane surado vietas, kuriose lankėsi, nuspalvino mėlyna spalva upes ir ežerą, nupiešė vandens lašelio kelionę.

Trečiąkart vykusios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etape 9–12 kl. grupėje dalyvavo mūsų gimnazijos II-os klasės moksleivė Rūta Kolosovaitė. Rūta olimpiadoje užėmė III vietą! Dalyviai etninės kultūros žinias pasitikrino spręsdami testą tema „Kalendorinės šventės ir papročiai“, iš anksto parengė savo kūrybinės raiškos ir veiklos pristatymą, bendravo su komisijos nariais. Olimpiada vyko nuotoliniu būdu Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazijos virtualaus mokymosi aplinkoje (MOODLE). Rūtą Kolosovaitę ruošė mokytojos Jolanta Kareniauskienė ir Gita Kolosovienė.