Gruodžio 9 d. Rokiškio rajono savivaldybės švietimo centre vyko Etninės kultūros olimpiados rajono etapas.

Virtualus projektas „Malda pasauliui” , kurį organizavo Lietuvos Nacionalinis kultūros centras bei muzikos mokykla „Ugnelė“ buvo tikras išbandymas organizatoriams bei dalyviams, nes visas pasiruošimas vyko virtualioje erdvėje, tačiau jis puikiai pavyko. Vaikai mokėsi giesmių iš įvairiausių pasaulio kultūrų ir bandė jas dainuodami atrasti ramybę šiuo sudėtingu laiku.

Adventas- prieškalėdinis susikaupimo laikotarpis. Jo pradžią ir papročius paminėjo ir Obelių gimnazijos bendruomenė.

Ankstų penktadienio rytmetį pradinukai skubėjo į sporto salę, kur vyko renginys skirtas Adventui. Renginyje dalyvavo visi mažieji gimnazijos mokinukai: vieni kalbėjo, kiti dainavo, šoko, pasakojo.

Nuo 2021-10- 09 1 klasės mokiniai dalyvauja tarptautiniame eTwinning projekte „ATAMIZDAN YADİGAR / Mūsų protėvių palikimas“. Projekte dalyvauja 17 mokyklų iš 7 šalių- Turkijos, Rumunijos, Bulgarijos, Latvijos, Slovakijos, Italijos ir Lietuvos.