www.obeliugimnazija.lt

Gimnazijos direktorė Neringa Ragelienė

direktore

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė, pedagoginio darbo stažas 24 m.

Mob. 8 (618) 60391

Tel. 8 (458) 78410

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Elinga Pitrėnaitė

Socialinė pedagogė. Pedagoginio darbo stažas 5 m.

Tel. 8 458 78410

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gita Kolosovienė

III vadybinė kategorija, pradinių klasių mokytoja, pedagoginio darbo stažas 17 m.

Tel. 8 (458) 78410

2019 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved