Mokytojai

• Milda Ščerbickienė  - vyresnioji pradinių klasių mokytoja

• Milda Petrauskienė - vyresnioji pradinių klasių mokytoja

• Dalia Skeirienė – pradinių klasių mokytoja ekspertė

• Birutė Ramanauskienė - vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja, vyresnioji rusų kalbos mokytoja

• Olga Skvarnavičienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

• Jūratė Šeikuvienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

• Vera Kišūnienė - rusų kalbos mokytoja metodininkė

• Dalia Kvedaraitė - vyresnioji vokiečių kalbos mokytoja, vyresnioji istorijos mokytoja

• Džiuginta Lukošiūnienė - vyresnioji anglų kalbos mokytoja

• Alma Parapijankienė - mokytojo padėjėja

• Jolanta Paukštienė – jaunųjų šaulių būrelio vadovė

• Žana Kaladienė - Neformaliojo ugdymo skyriaus, muzikos studijų, vyr. mokytoja

• Sigita Klemkaitė - Neformaliojo ugdymo skyriaus, dailės studijų, mokytoja-metodininkė

• Daiva Kundelienė - Neformaliojo ugdymo skyriaus, muzikos studijų, mokytoja- metodininkė

• Zenonas Žėkas - Neformaliojo ugdymo skyriaus, muzikos studijų mokytojas

• Rasa Kurmienė- bibliotekininkė.

Informacija atnaujinta: 2018-01-10 17:02

Draugiškas internetas