Mokytojai

• Milda Ščerbickienė  - vyresnioji pradinių klasių mokytoja

• Milda Petrauskienė - vyresnioji pradinių klasių mokytoja

• Dalia Skeirienė – pradinių klasių mokytoja ekspertė

• Birutė Ramanauskienė - vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja, vyresnioji rusų kalbos mokytoja

• Olga Skvarnavičienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

• Jūratė Šeikuvienė - lietuvių kalbos mokytoja metodininkė

• Vera Kišūnienė - rusų kalbos mokytoja metodininkė

• Dalia Kvedaraitė - vyresnioji vokiečių kalbos mokytoja, vyresnioji istorijos mokytoja

• Džiuginta Lukošiūnienė - vyresnioji anglų kalbos mokytoja

• Laima Mikuckienė - rusų kalbos mokytoja metodininkė

• Reda Ruželienė - anglų kalbos vyr. mokytoja

• Aldona Vasiliauskienė - matematikos mokytoja metodininkė

• Jūratė Žilinskienė - matematikos mokytoja metodininkė

• Antanina Butėnaitė - matematikos, informacinių technologijų mokytoja

• Vytautas Deksnys - fizikos mokytojas metodininkas

• Miranda Nargelienė - istorijos mokytoja metodininkė

• Alvydas Damoševičius - gegografijos mokytojas metodininkas

• Dovilė Savickaja - biologijos mokytoja

• Ilona Vaičiulienė - tikybos mokytoja

• Jolanta Kareniauskienė - dailės mokytoja metodininkė ir technologijų mokytoja

• Rasa Bimbienė - muzikos mokytoja metodininkė

• Gintaras Adomavičius - vyresnysis technologijų mokytojas

• Neringa Pajadienė - socialinė pedagogė ekspertė

• Elvyra Jočytė - specialioji pedagogė

• Rasa Kundelienė  - specialioji pedagogė metodininkė, logopedė metodininkė

• Alma Parapijankienė - mokytojo padėjėja

• Žana Kaladienė - Neformaliojo ugdymo skyriaus, muzikos studijų, vyr. mokytoja

• Sigita Klemkaitė - Neformaliojo ugdymo skyriaus, dailės studijų, mokytoja-metodininkė

• Daiva Kundelienė - Neformaliojo ugdymo skyriaus, muzikos studijų, mokytoja- metodininkė

• Zenonas Žėkas - Neformaliojo ugdymo skyriaus, muzikos studijų mokytojas

• Rasa Kurmienė- metraštininkė, bibliotekininkė