Mokinių savivalda

Mokinių savivalda yra gimnazijos savivaldos dalis, kuri turi teisę ir laisvę savanoriškai priimti mokinių bendruomenei reikšmingus sprendimus , spręsti aktualius klausimus, organizuoti mokinių veiklą Rokiškio r. Obelių gimnazijoje. Mokinių savivaldą sudaro aktyvūs, savanoriški, kūrybingi klasių atstovai, kurie atstovauja mokinių interesus, kartu formuoja jaunimo politiką, kuria jaukią gimnazijos aplinką, skatina ir ugdo pilietiškumą. Obelių gimnazijoje veikia dvi mokinių savivaldos: 4-7 ir 8, I- IV klasių. Jų veiklą kuruoja Eglė Pranckūnienė ir Neringa Pajadienė.

Informacija atnaujinta 2015-11-18 09:23

2017 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved