Strateginis planas

Gimnazijos tikslas, misija, vizija

1.1.  VIZIJA

Gimnazija – šiuolaikinė, moderni, atvira naujovėms, informacijai, nuolatinei kaitai, aprūpinta pažangiomis technologijomis, padedančiomis parengti mokinius mokytis pagal ugdymo programas.

1.2.  MISIJA

Suteikti kokybiškas žinias, išmokyti moksleivį mokytis, ugdyti individualius gebėjimus bei pilietines vertybes.

1.3. FILOSOFIJA

Nuo mokymo – į mokymąsi.

1.4. VERTYBĖS

• Atsakomybė,
  • Sąžiningumas,
  • Pagarba,
  • Tolerancija,
  • Tobulėjimas.

1.5.  MOKYKLOS STRATEGINIAI PRIORITETAI IR TIKSLAI

• Organizuoti ugdymą, grindžiamą kokybišku vertinimu, diferencijuojant ir individualizuojant turinį;
  • Tobulinti  mokytojų kompetencijas ir jų patirties sklaidą;
  • Pradėti  pastatų renovaciją ir ilgalaikio modernaus turto atnaujinimo ir modernizavimo programą.

2016-2018 metų strateginis planas. Atsisiųsti -->>

Informacija atnaujinta 2017-03-21 16:13