Saugus internetas

Rokiškio r. Obelių gimnazijos naudojimosi internetu ir mobiliosiomis technologijomis atsakingo elgesio taisyklės.  Atsisiųsti-->>

2018 m. sausio 27 d.
Parengė Dalia Skeirienė
    Gimnazijos 3 klasės ir būrelio „Code studija" mokiniai naudoja https://web.seesaw.me/ virtualią aplinką. Tai aplinka, kurioje mokiniai turi savo darbų aplanką, į kurį kelia savo darbus, juos aptaria, vertina ir įsivertina. Prisijungimą prie vaiko/ klasės darbų turi ir tėveliai, kurie gali stebėti mokinio darbus, pažangą, įvertinti. -->>

2018 m. vykusių mokymo gimnazijos darbuotojams mokomoji medžiaga:

• „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“ Kad būtų galima peržvelgti priemonę reikia atsisiųsti ActivInspire programą.
    Mokomoji medžiaga. Atsisiųsti -->>
  • Atsisiųsti PDF formatu -->>