Mokytojų klubas

Gimnazijoje veikia "Mokytojų klubas"
Klubo narės:
Reda Ruželienė
Džiuginta Lukošiūnienė
Irena Povilaitienė
Neringa Pajadienė
Rasa Kundelienė
Jūratė Žilinskienė
Aldona Vasiliauskienė
Miranda Nargelienė
Vera Kišūnienė
Dalia Skeirienė
Gita Kolosovienė

2016-03-16 „Mokytojų klube" svečiavosi Lina Sregejevienė UAB „Alma littera sprendimai“ Švietimo sistemos projektų vadovė. Lina papasakojo savo patirtį apie „Mokytojo klubo" steigimą ir veiklas, atlikome drauge aktyvias užduotis, kurios ne tik pakėlė nuotaiką, bet ir padėjo dar geriau pažinti save.  Akimirkos -->>

2017 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved