Kitos paslaugos

Rokiškio rajono Obelių gimnazijos mokyklinio autobuso naudojimo ir nuomojimo tvarkos aprašas. Atsisiųsti -->>

Obelių gimnazijos kopijavimo paslaugų aprašas. Atsisiųsti -- >>

Obelių gimnazijos teikiamų mokamų maitinimo paslaugų organizavimo tvarkos aprašas. Atsisųsti -->>

Obelių gimnazijos neformaliojo  švietimo skyriaus gaunamų lėšųgavimo ir panaudojimo tvarkos aprašas. Atsisiųsti -->>

Obelių gimnazijos patalpų naudojimosi tvarkos aprašas. Atsisiųsti -->>

Atnaujinta 2017-09-05 13:31