Gimnazijos atributai

Gimnazijos tikslas, misija, vizija

1.1. VIZIJA
Gimnazija – šiuolaikinė, moderni, atvira naujovėms, informacijai, nuolatinei kaitai, aprūpinta pažangiomis technologijomis, padedančiomis parengti mokinius mokytis pagal ugdymo programas.

1.2. MISIJA
Suteikti kokybiškas žinias, išmokyti moksleivį mokytis, ugdyti individualius gebėjimus bei pilietines vertybes.

1.3. FILOSOFIJA
Nuo mokymo – į mokymąsi.

1.4. VERTYBĖS

• Atsakomybė,
  • Sąžiningumas,
  • Pagarba,
  • Tolerancija,
  • Tobulėjimas.

1.5. MOKYKLOS STRATEGINIAI PRIORITETAI IR TIKSLAI

• Organizuoti ugdymą, grindžiamą kokybišku vertinimu, diferencijuojant ir individualizuojant turinį;
  • Tobulinti mokytojų kompetencijas ir jų patirties sklaidą;
  • Pradėti pastatų renovaciją ir ilgalaikio modernaus turto atnaujinimo ir modernizavimo programą.

Inauguracija.
Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2007-12-22 įsakymu Nr. ISAK-2561 ir Rokiškio r. savivaldybės 2007-12-28 sprendimu Nr. TS-14.209 akreditavus vidurinio ugdymo programą Obelių vidurinė mokykla tampa Obelių gimnazija.

1e1998 m. bu­vo pa­skelb­tas mo­kyk­los emb­le­mos kon­kur­sas. Iš­rink­ta emb­le­ma, ku­rią nu­pie­šė XIb kla­sės mo­ki­nė Jū­ra­tė Kra­li­kai­tė.

logo

Pa­skelb­tas mo­kyk­los him­no kon­kur­sas, ku­rio nu­ga­lė­to­ja ta­po K.Sač­ko­vai­tė.

Žodžiai K.Sač­ko­vai­tės.

Muzika E.Troš­čen­ko­vo ir G.Klim­ke­vi­čiaus.

OBE­LI­Ų MO­KYK­LOS HIM­NAS

Bran­giau­sias lai­kas pra­leis­tas čia,
Mū­sų mo­kyk­los suo­le.
Čia mū­sų sva­jo­nės, mū­sų dar­bai,
Rū­pes­čiai ir var­gai.

Kai gim­to­jo kam­po žyd­ri eže­rai,
Mums grau­du­lio tul­pėm pra­žys­ta.
At­ei­na die­na, kai vė­lei vi­si
Nuo mo­kyk­li­nio suo­lo pa­kil­sim.

At­ei­ty lyg lai­vai pa­kel­sim bu­res
Ir plauk­sim į pla­tų pa­sau­lį.
Pa­lik­sim šak­nis mes Obe­lių šir­dy,
O mo­kyk­la mums liks bran­gi!

veliava2000 m. va­sa­rio 16-osios die­nos mi­nė­ji­mo me­tu pri­sta­ty­ta ir įteik­ta mo­kyk­los vė­lia­va, pa­gerb­ti jos au­to­riai.

Gimnazijos vėliavos autoriai In­ga Šlė­vy­tė, Auš­ra Ša­jau­kai­tė, Edu­ar­das Muš­ta­vins­kas, Ra­min­ta Kun­de­ly­tė, Il­ma Šlė­vy­tė, Ka­ro­lis Šu­mi­nas.

Informacija atnaujinta 2015-08-05 16:31

2017 Copyright Obelių gimnazija Rights Reserved